Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

Desen İşlemeli Özel Yapım Tek Kişilik Mermer Mezar Taşı Modelleri

13.04.2018
1 görüntülenme
Desen İşlemeli Özel Yapım Tek Kişilik Mermer Mezar Taşı Modelleri

 

Ürün Bilgisi

El İşçiliği Yapımı Desen İşlemeli Mezar Taşı Modelleri

  • Marmara mermeri El İşçiliği Yapımı Desen İşlemeli Kabartma Yazı Mezar Taşı ile işlem yapılmıştır.
  • Mezar Taşı Ölçüleri, İstanbul Büyükşehir Mezarlıklar Müdürlüğünün Belirlemiş Olduğu Ebatlar soldan sağa 50 cm, yükseklik 60 cm, boyutlarında kalınlık 6 cm
  • Ağva, Şile, Silivriye bağlı köy mezarlıklarında mezarlıklarında ve İstanbul Dışı siparişlere Göre İstediniz Ölçülere Göre Yapılır.
  • Tek Kişilik Mezarlarda Birde Çok Defin Yapılmış ise 2 veya 3 isim yazılır.
  • İnternet Sayfamızda Görmüş Olduğunuz Mezar Görselleri Tarafımızdan Yapmış Olduğumuz Çalışmalardır. İstenildiği Taktirde Tuzladan Silivri ye Kadar Yapmış Olduğumuz Çalışmaları Referans Olarak Sizlerle Paylaşabiliriz.
Merak Edilenler
Fiyatlarınız Güncel Mi?
ucuzmezaryapimi.com sürekli güncellenen bir yapıya sahip olmakla birlikte, kendini yenileyen dinamik bir yapıya sahiptir.Sabit fiyat politikası ile sektörde öncü olan kuruluşumuz, İstanbul Anadolu yakasının en uç ilçesi olan Tuzla’dan, Avrupa yakasının en uç ilçesi olan Silivri’ye kadar mesafe farkı aramaksızın aynı güncel fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Mezar inşaat ruhsatını kimler ve nasıl çıkartır?
Mezar inşaat ruhsatını çıkartmak için ilk olarak mezarın tapusunu (mezar yeri kullanma belgesi) satın almanız gereklidir. Tapuyu cenazeniz defin edildikten 15 gün sonra alabilirsiniz. Tapu işlemini gerçekleştirdikten sonra, mezar tapusu ile mezarı yaptırmak istediğiniz mermerciyi belirlemelisiniz.
Bu mermerci ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından belirlenen sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme ile mezarınızın bağlı olduğu mezarlık müdürlüğüne başvurarak mezar yapımı için inşaat ruhsatınızı çıkarabilirsiniz.
Mezar Alt ve üst yapısı yapılırken bulunmalımıyım?
Söz konusu bu durum siz değerli müşterilerimizin takdirine kalmıştır. Kalite politikamızda da belirttiğimiz gibi, “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış bir firma olarak mezar yapımı, mezar onarımı, mezar peyzajı konuları da karşılıklı güven ilkesine dayanmaktadır.

Mezar yapım işleriniz ile ilgili olarak tüm çalışma aşamalarını ve çalışma sürecini internet sitemiz üzerinde ki iş durumu sorgulama seçeneğinden sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemi, mezar inşaat ruhsatını alan kişinin cep telefonuna gönderilen şifre ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mezarlık alanında çalışmanın başladığı gün, yapılan mezar işinin yapım aşamalarını istek doğrultusunda ruhsatta kayıtlı kişinin cep telefonuna whatsapp üzerinden anlık olarak gönderimini sağlamaktayız.

× Whatsapp İle İletişim Kur