Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

Beş Kişilik Mermer Mezar Modelleri

Beş Kişilik Mermer Mezar Modelleri
Ürün Bilgisi

Tamamı Mermer Marmara mermeri,

Baştaşı Yazısı ve Suluk Dahil

İsteğe Göre Uygun Fiyat Farkıyla Daha Kalın Baştaşı ve Küpeşte.

4 cm Baştaşı, Mezar Taşı

4 cm kalınlığında küpeşte

5 adet suluk

6 adet geçme köşebent

2 adet vazo

  • Tüm mezarlarda Hazır Çesan Çelik Örgü Demir Kullanıyaruz.
  • İnternet Sayfamızda Görmüş Olduğunuz Mezar Görselleri Tarafımızdan Yapmış Olduğumuz Çalışmalardır. İstenildiği Taktirde Tuzladan Silivri ye Kadar Yapmış Olduğumuz Çalışmaları Referans Olarak Sizlerle Paylaşabiliriz.
  • Mezarlık Çamlıca Mezarlığında Beş Kişilik Mermer Mezar Katlı Yapı ( Lahit ) Şeklinde Yapılmıştır. Cenaze Üzeri Tek Olarak Boş Yer İki Kattır. Toplamda 10 Kişilik Olar 8 adet Boş Yer Şeklinde Hazırlanmıştır.
Merak Edilenler

 

Fiyatlarınız Güncel Mi?
ucuzmezaryapimi.com sürekli güncellenen bir yapıya sahip olmakla birlikte, kendini yenileyen dinamik bir yapıya sahiptir.Sabit fiyat politikası ile sektörde öncü olan kuruluşumuz, İstanbul Anadolu yakasının en uç ilçesi olan Tuzla’dan, Avrupa yakasının en uç ilçesi olan Silivri’ye kadar mesafe farkı aramaksızın aynı güncel fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Mezar inşaat ruhsatını kimler ve nasıl çıkartır?
Mezar inşaat ruhsatını çıkartmak için ilk olarak mezarın tapusunu (mezar yeri kullanma belgesi) satın almanız gereklidir. Tapuyu cenazeniz defin edildikten 15 gün sonra alabilirsiniz. Tapu işlemini gerçekleştirdikten sonra, mezar tapusu ile mezarı yaptırmak istediğiniz mermerciyi belirlemelisiniz.
Bu mermerci ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından belirlenen sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme ile mezarınızın bağlı olduğu mezarlık müdürlüğüne başvurarak mezar yapımı için inşaat ruhsatınızı çıkarabilirsiniz.
Mezar Alt ve üst yapısı yapılırken bulunmalımıyım?
Söz konusu bu durum siz değerli müşterilerimizin takdirine kalmıştır. Kalite politikamızda da belirttiğimiz gibi, “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış bir firma olarak mezar yapımı, mezar onarımı, mezar peyzajı konuları da karşılıklı güven ilkesine dayanmaktadır.

Mezar yapım işleriniz ile ilgili olarak tüm çalışma aşamalarını ve çalışma sürecini internet sitemiz üzerinde ki iş durumu sorgulama seçeneğinden sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemi, mezar inşaat ruhsatını alan kişinin cep telefonuna gönderilen şifre ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mezarlık alanında çalışmanın başladığı gün, yapılan mezar işinin yapım aşamalarını istek doğrultusunda ruhsatta kayıtlı kişinin cep telefonuna whatsapp üzerinden anlık olarak gönderimini sağlamaktayız.

Zengin Snippet Başlığı:
Yazar Değerlendirmesi
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Marka
Beş Kişilik Mermer Mezar Modelleri
Ürün adı
Beş Kişilik Mermer Mezar Modelleri
Fiyat
Fiyat Sorunuz
Stok Durumu
Available in Stock
× Whatsapp İle İletişim Kur