Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

Çift Kişilik Granit Şeritli Sütunlu Mezar 4.000.TL

Çift Kişilik Granit Şeritli Sütunlu Mezar 4.000.TL
Ürün Bilgisi

Çift Kişilik Granit Şeritli Sütunlu Mezar

  • Yazı Baştaşı Suluk Fiyatlara dahildir.

Kullanılan Mermer Marmara Mermeridir Dış Ortamda Bulunduğu İçin Afyon Muğla Mermerine Göre Daha Dayanıklıdır Soğuk ve Sıcak Şartlara Göre En Dayanıklı Mermerdir.

  • Kullanılan Mermer Kalınlığı
  • Baştaşı 4 cm
  • Küpeçte 3 cm
  • Gövde Kaplama Granit 2 cm
  • Süpürgelik 3 cm
  • Temel Kaplama 2 cm
  • Sütun Direk
  • Sütun Şapka
  • 2 Adet Vazo

Tüm Mezarlarda Çesan Demir veya 8 cm 12 m Boyunda Çubuk Demir Kullanmaktayız

istenildiği Takdirde Fiyata Eklenir.

NOT : ÇİFT KİŞİLİK  TÜM MEZARLAR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ STANDARTLARINA GÖRE ENİ 2.40 x BOYU 2.20 YÜKSEKLİK 50 cm E GÖRE FİYATLANDIRILMIŞTIR. STANDART ÖLÇÜ DIŞINDA OLAN TÜM MEZARLARDA FİYAT FARKI YANSIMAKTADIR.

 

Merak Edilenler
Fiyatlarınız Güncel Mi?
ucuzmezaryapimi.com sürekli güncellenen bir yapıya sahip olmakla birlikte, kendini yenileyen dinamik bir yapıya sahiptir.Sabit fiyat politikası ile sektörde öncü olan kuruluşumuz, İstanbul Anadolu yakasının en uç ilçesi olan Tuzla’dan, Avrupa yakasının en uç ilçesi olan Silivri’ye kadar mesafe farkı aramaksızın aynı güncel fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Mezar inşaat ruhsatını kimler ve nasıl çıkartır?
Mezar inşaat ruhsatını çıkartmak için ilk olarak mezarın tapusunu (mezar yeri kullanma belgesi) satın almanız gereklidir. Tapuyu cenazeniz defin edildikten 15 gün sonra alabilirsiniz. Tapu işlemini gerçekleştirdikten sonra, mezar tapusu ile mezarı yaptırmak istediğiniz mermerciyi belirlemelisiniz.
Bu mermerci ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından belirlenen sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme ile mezarınızın bağlı olduğu mezarlık müdürlüğüne başvurarak mezar yapımı için inşaat ruhsatınızı çıkarabilirsiniz.
Mezar Alt ve üst yapısı yapılırken bulunmalımıyım?
Söz konusu bu durum siz değerli müşterilerimizin takdirine kalmıştır. Kalite politikamızda da belirttiğimiz gibi, “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış bir firma olarak mezar yapımı, mezar onarımı, mezar peyzajı konuları da karşılıklı güven ilkesine dayanmaktadır.

Mezar yapım işleriniz ile ilgili olarak tüm çalışma aşamalarını ve çalışma sürecini internet sitemiz üzerinde ki iş durumu sorgulama seçeneğinden sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemi, mezar inşaat ruhsatını alan kişinin cep telefonuna gönderilen şifre ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mezarlık alanında çalışmanın başladığı gün, yapılan mezar işinin yapım aşamalarını istek doğrultusunda ruhsatta kayıtlı kişinin cep telefonuna whatsapp üzerinden anlık olarak gönderimini sağlamaktayız.

× Whatsapp İle İletişim Kur