Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

hakkımızda giriş

hakkımızda giriş

Ucuz Mezar Yapımı’ na Hoş Geldiniz!

Ucuz Mezar Yapımı 22 yılı aşkın granit mermer ve mezar yapımı sektöründe siz müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Ucuz Mezar Yapımı siz müşterilerine % 100 müşteri memnuniyet garantisi vererek almış olduğu işleri en iyi şekilde teslim etmektedir. Ucuz Mezar Yapımı mezar yapımı, mezar bakımı, mezar onarımı, mezar modelleri, mezar beyazlatma, mezar temizliği, granit mezar, mermer mezar, mezarcı, mezar fiyatları, mezar yapımı fiyatları, mezar taşı, mezar taşı modelleri, mezar taşı fiyatları gibi alanlarda siz müşterilerine vermiş olduğu hizmet ile ilgili İstanbul mezarlıklar müdürlüğünün TÜM SERTİFİKA ve BELGELER’ E sahiptir.

MEZAR YAPIMI İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Mezar İnşaatı temeli
Mezar yapımına başlamadan önce vefat eden kişinin yattığı yer tespit edilir. Çevresindeki toprak boşaltılarak sert zemin bulunur. Sert zemine, çesan demir tel örgü ile güçlendirilmiş beton temel yapılır. Bu sebeplerden dolayı mezar temeli işlemin başında ciddiye alınması gereken en önemli unsurdur unutmayın yaptıracağınız mermer, granit mezar temel üzerinde ölümsüzleşecektir.

Mezar Taşı ( Baştaşı) Seçimi

Mezar taşı seçiminde mermer veya granit seçilirken koltuk direkli veya estetik görünümlü sütun kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun nedeni mezar taşı doğa şartlarında yağmura, rüzgara, dökülen yapraklar sonrası neme, rüzgarla gelen toprağa maruz kalacak ve yıpranması hızlanacaktır. Tercihlerinizde granit yada mermer kullanmanız mezarın uzun ömürlü olmasını sağlacaktır.

Granit Mezar Taşı Baştaşı Seçenekleri

 • Dik baştaşı olarak 4 cm ve 10 cm kalınlıklarında arasında depomuzda bulunmaktadır.
 • Siyah granit baştaşına porselen resimli, cnc işleme lazer kesimli olarak çalışmalar yapmaktayız.

Mermer Mezar Taşı Baştaşı Seçenekleri

 • Dik baştaşı olarak 4 cm ve 10 cm kalınlıklarında arasında depomuzda bulunmaktadır.
 • Kitap baştaşı olarak 6 cm ve 12 cm kalınlıklarında olarak siparişlerinizi karşılayabiliriz.
 • Abide baştaşı depolarımızda mevcuttur.

Mezar Taşına Aksesuar Seçenekleri

 • Koltuk direkli baştaşı
 • Estetik görünümlü sütun direkli baştaşı
 • Suluk ve vazo gibi aksesuar kullanılarak hoş görünüm verebilirsiz.

Mezar Taşına Resim 

Resimli mezar taşı Sizlerin ve gelecek nesillerinize bıraktığı güzel bir batıra olarak ölümsüzleştirebirsiniz. Granit ve mermer meza taşlarına uygulama yapıyoruz. İsteğe bağlı olarak porselen resim veya cnc işleme resim yaptırabilirsiz.

Mezar montajı
Mezar taşları birleştirilken mutlaka köşelere ve bütün kolona geçme köşebent sistemi, vidalama veya tarama sistemi uygulanmalı, toprak ve taşları ayırmak için arası beton doldurulmalıdır.

Mezar yapımında kullanılacak malzeme
Mezar yapımına uygun malzemeler seçilmesine dikkat edilmelidir. Granit ile mermerlerin yapı malzemeleri birbirlerinden çok farklıdır.

Neden granit mezar seçimi yapmalıyız

Granit Seçimlerimizi 1. sınıf Malzeme Hindistan Graniti Kullanmaktayız

 • Siyah renk granit  (absolute black, star galaxy, eagle black) 
 • Kırmız renk granit (new imperial, tan brown)
 • Yeşil renk granit (verde star, verde guatalama) kullanıyoruz.
  Granit kuvars feldsput ve mika minarellerinden oluşan eşsiz bir bileşimdir. Mükemmel estetiğin nedeni ise yüzbinlerce yılda saklıdır. Yıllarca süren bu oluşum sonrası meydana gelen granit iklim değişikliklerine, kötü hava koşullarına karşı dayanalıklı olmasının yanında sunduğu görsel çekiciliği ile dünyada çok tercih edilen bir ürün halini almıştır. Birden fazla renk çeşidi ve farklı ürün grupları ile sizlere tercih yapma imkanı sunmaktadır. Belirli aşamalardan geçtikten sonra kullanıma hazır hale gelen granit mezar yapımında ilk tercihiniz olmalıdır.

  Neden mermer mezar seçimi yapmalıyız
  Mermer ülkemizde topraklarında olmasundan dolayı en uygun mezar yapı malzemesidir. Dünyada mevcut yapıların büyük bir kısmında kullanılmaktadır. Eski mezarların, sarayların mermerden yapılması mermerin görsel ve dayanıklı olmasıdır. Göze hitap etmesi iyi işlenmesine bağlıdır. Mezar taşı yapım ekibi bu hizmeti size kusursuz şekilde sunmak için aralıksız çalışmaktadır. Mermerin yoğun olması onu sert ve kaliteli yapmaktadır. Sizlere tercihlerinizde yardımcı olurken kalitesi yüksek ve dayanıklılığı fazla olan, ayrıca doğal güzelliği ile estetik görünüme sahip olan mermeri tavsiye etmemiz bu yüzdendir.

× Whatsapp İle İletişim Kur