Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

Hakkımızda

Firmamız Ümraniye Kocatepe Mezarlığında 1996’da mezar yapımı sektöründe hizmete açılmıştır. Firma olarak yapmış olduğumuz çalışma ve kazandığımız tecrübeyle beraber günümüz şartlarında mecburiyet olarak gördüğümüz teknoloji ile hizmet vermeyi hedeflemiştir. Yaptığımız araştırma çalışmaları sonucunda, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına internet sitemizi sizlerin beğenisine ve hizmetine 2014 yılında sunduk ve 5 yılı aşkındır Avrupa ve anadolu yakasında gidilmedik mezarlık kalmamıştır.  İstanbul’ da ki çalışanların zamandan tasarruf edebilmeleri adına ” Siz gelmeyin, Biz gelelim” sloganı ile yola çıktık ve siz değerli müşterilerimize yapmış olduğumuz çalışmaları mezar görsellerini, ve Mermer, Granit, Traverten ve Mozaik Mezar Modellerini gönül rahatlığı ile seçebilmesi ve bilgi alabilmesi için www.ucuzmezaryapimi.com internet sitesini faaliyete geçirdik.

Mezar yapım işleri firması olarak mezar yapımı ve mezar onarımı, mezar taşı, baş taşı modelleri, lazer kesim işleme fotoğraf ve porselen resim alanlarında sektörde ki diğer firmalara göre misyon ve vizyon ve kalite politikası ile hareket ederek, istanbul il/ilçe ve köylerinde ki tüm mezarlıklar da çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz.

Firmamız www.ucuzmezaryapimi.com olarak mezar yapımında sizlere kaliteden ödün vermeden mezar yapım işlerini sizlere uygun fiyatları sunmaktır.

Granit mezar modellerinde en ucuz mezar fiyatlarını sunmak için yapmış olduğumuz çalışmalar.

Firma olarak garnit plakaları fabriklardan alıp kendi atölyemizde kesim, pah, cila işlemlerini kendi bünyemizde çalışanlarımız ile yaparak granit mezar fiyatlarında % 15 gibi indirimli fiyatları sunuyoruz. Diğer Firmalar gibi siparişleri fabrikalara vererek kesim, pah ve cila işlemlerinden onlarında kaarı ile birlikte sizlere yansıtmıyoruz.

Mermer mezar modellerinde kullanılan marmara beyaz mermerleri hiç bir aracı olmaksızın hammadeyi (mermeri) marmara adasından tır olarak getirterek %10 gibi tasarruf ederek sizlere mermer mezar fiyatlarında indirimli olarak yansıtıyoruz. Mermer seçimlerimizi atölyemizi ve ofisimizi, mermer depomuzu ziyaret ederek canlı olarak görüp seçim yapabilirsiniz.

Zaman İle 15 – 20 yıl sonra görülen mermer mezarları soğuk ve sıcak hava şartlarında kaynaklı kararmalar ve yosunlaşma gibi şikayetlerinizde sizlere jeneratör ve ispirel ile zımpara beyazlatma işemi kullanarak ilk günkü gibi mezar beyazlatma çalışması da sunuyoruz.

Mozaik Mezar Modellerinde hava şartlarından kaynaklı, sıcak ve soğuk havalardan kaynaklanan sıva çatlamaları tüm mezarlıklarda görebilirsiniz. 30 yıl önceki şartlar ulaşım, araçlar ve üretim gibi sorunlar vardı ve mermere ulaşmak zor olduğunda kullanılmaktaydı. Şimdi ise sürekli gelişen teknoloji ile mermeri Türkiye olarak hem kendi pazarımıza ve tüm dünyaya ihraç ediliyor. Bizde üst kısımları mermer yan kısımları mozaik mezar modelleri yerine tüm mezarların tamamı mermer olacak şekilde sizlere en uygun fiyatlarla tavsiyede bulunuyoruz.

Mezar Taşı Modellerinde granit baş taşı, abide baş taşı, kitap baş taşı modellerini en uygun fiyatlarla granit plakaları atölyemizde kesim, pah ve cila işlemlerini işleyerek sizlere hazırlıyıp montaja hazırlıyoruz. Mermer Mezar Taşı Modellerini ham haliyle alarak cila işlemi ve kesim işlemi yaparak montaja yapıyoruz. Farklı Baş Taşı Modelleri, kalp, kelebek oval veya sizlerin çizmiş olduğu mezar baş taşı modellerini kesim işlemi yapmış olduğumuz çalışmaları web sayfamızdan görebilirsiniz.

Mezar Aksesuar Çeşitleri olarak vazo, suluk, geçme köşebent ve porselen resimleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Toprak, çiçeklendirme, çakıl taşı ve peyzaj hizmeti ile geniş ürün kataloğuna sahip olmakla birlikte, müşterilerine uygun mezar fiyatlarını sunarak, müşterilerini en doğru şekilde bilgilendirme ve yönlendirmesi ile sevdiklerinize ait kabristanların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli ve tecrübeli personelimiz ile özenle yapabilmeyi arzu etmektedir.

× Whatsapp İle İletişim Kur