Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

İşimizi Seviyoruz

İşimizi Seviyoruz
  •  Mezar yapımı çalışmalarımızı Tel Örgü Çesan Demir kullanarak en uygun fiyatlarla kaliteden ödün vermeden, tecrübeli çalışanlarımız birlikte müşteri memnuniyetini esas alarak sabit fiyat politikası anlayışı ile tüm mezar modellerinde ve baş taşı modellerinde, İstanbul’un tüm noktalarına buluşturuyoruz.

 

  • Sevdiğiniz işi yaparsanız bir gün bile çalışmış olmazsınız. İşimize tutkuyla bağlıyız ve  en uzak mesafeyi, en yakın mesafeyi ayırt etmeden müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

  • Granit mezar modellerinde granit plakaları fabrikadan, mermer mezar modellerinde, mermeri hammaddeyi ilk elden Marmara adasından hiç bir aracı olmaksızın getirtip uygun fiyatları sizlerle buluşturuyoruz. Hammadeyi mermeri atölyemizde ekip çalışanlarımızla birlikte mezar taşı, kitap baş taşı, abide baş taşı modelleri ile mermere pah, cila, kesim çalışmalarımızı kendimiz işleyerek %10 – % 20 gibi oranda tasarruf ederek sizlere sunuyoruz.

 

  • Mermer stoklarımızda hazırda tek kişilik mermer mezar için hazırda bekleyen 20 takım mezar mermeri, çift kişilik mezarlarda hazırda bekleyen 10 takım mezar mermeri stoklarımızda bulundurmaktayız.

 

  • İstenidiği takdirde ofis ve atölyemizi ziyaret edebilir, mermer seçimlerinizi kendiniz seçebilirsiniz. Çalışma şartlarından dolayı şehirdışına göç etmiş durumda olanlar sevdiklerinin mezarlarını yaptırmak için gelmek isteyenlere öncelik sağlanarak mezar yapım işleri 1 – 2 gün içinde yapabiliriz.
× Whatsapp İle İletişim Kur