Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

Mezar Beyazlatma

Mezarlarımızın ve baş taşlarının etrafında kırılan, dökülen mermerleri onarılarak ya da yenisi ile değiştirilerek tadil edebiliyoruz. Zamanla mermer üstünde oluşan kararmalar en uygun kimyasallarla veya makineler ile beraber silinerek temizlenmekte ve mezar beyazlatma işlemi etkin olarak yapılmaktadır. Silinmiş olan yazılar yeniden boyanarak tazelenmektedir. Mermer, mezar inşaatı sektörü içerisinde hizmet şirketimiz 1980 yılından bugüne kadar olan zaman içinde faaliyetlerine devam etmektedir. Günümüze kadar pek çok büyük projelere imzasını atmaya devam eden firmamız belirlediği vizyonu doğrultusunda ilerliyor. Şirketimize adını veren mermer mezar sektörü içerisinde 30 yılı aşkın bir tecrübe ile yapılmış olan tüm işlerde dürüstlük ve kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermektedir. Firmamız kaliteli ve yeterli iş gücüyle her anlamda hizmet etmeye devam edecektir.

Mezar Beyazlatma

Şirketimizin faaliyet konularından bir tanesi olan mezar alt ve üst yapımı tarafımızdan İstanbul’un her yerinde mezarlıklarda devam etmektedir. Tecrübeli personelimiz mezar beyazlatma konusunda projelendirme ve tasarım hizmetleri sunabilmektedir.
İstanbul’da birçok mezarlıkta yılların tecrübesi ve kaliteli işçiliği ile beraber yapmış olduğumuz kabir alt ve üst yapım işi örneklerimizi inceleyebilirsiniz. Kirli bir görüntüsü olan mezarlıklarda tecrübelerimizi profesyonelliğimiz ile bir araya getirerek tabiatın özgün dokusuna herhangi bir şekilde zarar vermeden daha temiz ve huzur dolu ortam oluşturuyoruz. Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından onaylı olan mezar bakım ve temizleme hizmeti işinde İstanbul’da denenmemiş temizleme tekniği ile çalışarak sektör içerisinde öncülüğümüzü koruyoruz.

Mezar Bakım Ve Onarımı

İstanbul’un bütün mezarlıklarında sevdiklerinize ait olan mezarların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi konusunda deneyimli teknik personelimizle senelerin vermiş olduğu tecrübe ile özenle yapılıyor. Her türlü mermer, granit, mozaik türü ya da sizin beğenmiş olduğunuz ve bizim önerebileceğiniz tarzlarda kombinasyonları içermiş olan mezar modelleri yapımı; isteğe özel model tasarım işi, aile mezarlığı, mezar inşaat ruhsatlarının alınması, mezar inşaatının projelendirilmesi ta da inşaatı, var olan mezarınızın onarım işlemleri yapılmaktadır. Uzun yıllar çevre ve iklim şartlarından kararmış mermerlerin ilk günkü gibi mezar beyazlatma uygulamasının yapılması, okunmayan baş taşlarının boyama işi gibi kabir inşaatı ile ilgili her konuda yanınızda olmaya devam ediyoruz. Ayrıca yapılan çalışmanın her aşaması içinde müşterilerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz.
Şirketimiz adını veren mermer sektörü içerisinde aşkın bir tecrübe ile yapılan tüm işlerde dürüstlük ve kalite herhangi bir şekilde ödün vermeden, kaliteli ve yeterli iş gücüyle her anlamda hizmet vermeye devam ediyor.
× Whatsapp İle İletişim Kur