Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

İki Kişilik Özel Yapım Mermer Mezar 9.000.TL

İki Kişilik Özel Yapım Mermer Mezar 9.000.TL

 

Ürün Bilgisi

 

Özel Yapım Aile Mezar Modellerimiz

2 Kişilik Mermer Mezar

Tüm Malzeme Olarak Blok Mermerden Kesim Yapılmıştır.

Temel Kısmı 3 cm Kalınlığından Oluşmaktadır.

Süpürgelik Mermeri 4 cm Kalınlığında Profil İşleme Yapılmıştır.

Gövde Mermeri 3 cm Kalınlığında 4 Kenar Kısmı Geçme Köşebent Kullanılarak Montaj Yapılmıştır.

Küpeşte Mermeri 10 cm Kalınlığında İki Taraflı Profil Sulu Zımpara Yapılarak İşlenmiştir.

Mezar Taşı 10 cm Kalınlığında El İşleme Kabartma Yazısı Yazılmıştır. 10 cm Kalınlığında Baştaşı 3 cm İçe Doğru Oyularak İşlem Görmüştür.

İç Kısımları Abide Tercih Edilip El Kabartması İle İşlem Gömüştür.

 

Merak Edilenler

 

Fiyatlarınız Güncel Mi?
ucuzmezaryapimi.com sürekli güncellenen bir yapıya sahip olmakla birlikte, kendini yenileyen dinamik bir yapıya sahiptir.Sabit fiyat politikası ile sektörde öncü olan kuruluşumuz, İstanbul Anadolu yakasının en uç ilçesi olan Tuzla’dan, Avrupa yakasının en uç ilçesi olan Silivri’ye kadar mesafe farkı aramaksızın aynı güncel fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Mezar inşaat ruhsatını kimler ve nasıl çıkartır?
Mezar inşaat ruhsatını çıkartmak için ilk olarak mezarın tapusunu (mezar yeri kullanma belgesi) satın almanız gereklidir. Tapuyu cenazeniz defin edildikten 15 gün sonra alabilirsiniz. Tapu işlemini gerçekleştirdikten sonra, mezar tapusu ile mezarı yaptırmak istediğiniz mermerciyi belirlemelisiniz.
Bu mermerci ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından belirlenen sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme ile mezarınızın bağlı olduğu mezarlık müdürlüğüne başvurarak mezar yapımı için inşaat ruhsatınızı çıkarabilirsiniz.
Mezar Alt ve üst yapısı yapılırken bulunmalımıyım?
Söz konusu bu durum siz değerli müşterilerimizin takdirine kalmıştır. Kalite politikamızda da belirttiğimiz gibi, “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış bir firma olarak mezar yapımı, mezar onarımı, mezar peyzajı konuları da karşılıklı güven ilkesine dayanmaktadır.

Mezar yapım işleriniz ile ilgili olarak tüm çalışma aşamalarını ve çalışma sürecini internet sitemiz üzerinde ki iş durumu sorgulama seçeneğinden sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemi, mezar inşaat ruhsatını alan kişinin cep telefonuna gönderilen şifre ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mezarlık alanında çalışmanın başladığı gün, yapılan mezar işinin yapım aşamalarını istek doğrultusunda ruhsatta kayıtlı kişinin cep telefonuna whatsapp üzerinden anlık olarak gönderimini sağlamaktayız.

× Whatsapp İle İletişim Kur