Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

Üç Kişilik Sütunlu Mermer Aile Mezar Modellerimiz

26.03.2018
676 görüntülenme
Üç Kişilik Sütunlu Mermer Aile Mezar Modellerimiz

 

Ürün Bilgisi

ÜÇ Kişilik Sütunlu Mermer Mezar Modelleri

Tamamı Marmara mermeri 

2 cm Kalınlığında Temel,

2 cm Kalınlığında Gövde,

4 cm Kalınlığında Küpeşte,

3 cm Kalınlığında Süpürgelik,

4 cm Kalınlığında Baştaşı,

4 cm Kalınlığında Suluk,

2 adet Sütun Direk,

Sütun Şapka

Köşebent Ve Yazı Fiyatlara Dahildir.

Mezar Yapımın İnşaatında Bilgilendirme

 • Marmara Mermerinden işlem görülmüştür.
 • İsteğe bağlı Baş Taşı modelleri, mermer ve granit, kabartma yazı, sütun direk vazo gibi aksesuar ile farkı görüntü yapılabilir.
 • Mezar Baş Taşı, Mezar Taşı, Küpeşte mermeri 6-8-10 cm kalınlığında kulanılabilir.
 • Mezar Baştaşına Porselen Resim, Lazer Resim, Logo işlemi yapabiliriz,
 • Mezar Baş Taşını Granit Baş Taşı isteğe bağlı Uygun Fiyat farkıyla seçebilirsiniz.
 • Mezar taşını özel kesim işleme yapabilirsiniz.
 • Abide Mezar Taşı, veya Kitap Baş Taşı yaptırabilirsiniz.
 • Kare sütun direk veya burgulu sütun olarak yaptırabilirsiniz.
 • Tüm Mezarlarda Çesan Demir Kullanmaktayız.
 • İstanbul Büyükşehir Mezarlıklar Müdürlüğünün Belirtmiş Olduğu Ölçüler
 • Mezar Ölçüleri
 • Mezar Eni 3.60
 • Mezar Boyu 2.20
 • Mezar Taşı, Baştaşı Boyu 1.00 x 60

Marmara Mermeri Hakkında Bilgilendirme

 • Marmara mermer, Marmara bölgesinden çıkarılan mermer türü ürünlerin tamamına verilen isimdir. Onlarca farklı Marmara mermer çeşidi, Marmara mermeri renkleri ve modeli bulmak mümkündür.

 

 • Marmara mermeri teknik özellikleri konusunda söylenebilecek ilk şey oldukça dayanıklı ve kolay kırılmayan bir yapıda olduğudur. Kaliteli yüzey işlemi ile parlatılıp cilalandıktan sonra taş üzerinde aşınma, yıpranma, kırılma veya çatlama gibi durumlar kolay kolay yaşanmayacaktır.

 

 • Marmara mermeri nasıl temizlenir?

En çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. Ürün çok kolay temizlenebilen parlak ve cilalı bir yüzeye sahip olduğu için ekstra bir çaba ya da emek gerektirmeden sadece su ile bile temizlenebilir. Özellikle dış mekanlarda tercih edildiğinde üzerinde oluşabilecek leke ve tozlar sadece taş üzerine su tutarak bile bertaraf edilebilmektedir.

 • Marmara mermeri özellikleri iklim şartlarına dayanıklı olması açısından da özel bir konuma sahiptir. Yağmura, güneşe, soğuğa ve sıcağa dayanıklı olan Marmara mermeri bu özelliği sayesinde dış mekânlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Kot farkı olan yerlerde eğime bağlı dik Kısım yokuş kısımları bulunan mezarlıklarda ölçülerde değişiklikler olabilir. Bilgilendirme yapıldıktan sonra tecrübeli ustalarımız ile birlikte mezar yerine bakılıp fiyatlandırmada anlaşma yapıldığı taktirde mezarlıklar müdürlüğünden inşaat ruhsatı alınır.

 • İnternet Sayfamızda Görmüş Olduğunuz Mezar Görselleri Tarafımızdan Yapmış Olduğumuz Çalışmalardır. İstenildiği Taktirde Tuzladan Silivri ye Kadar Yapmış Olduğumuz Çalışmaları Referans Olarak Sizlerle Paylaşabiliriz.
Merak Edilenler

 

Fiyatlarınız Güncel Mi?
ucuzmezaryapimi.com sürekli güncellenen bir yapıya sahip olmakla birlikte, kendini yenileyen dinamik bir yapıya sahiptir.Sabit fiyat politikası ile sektörde öncü olan kuruluşumuz, İstanbul Anadolu yakasının en uç ilçesi olan Tuzla’dan, Avrupa yakasının en uç ilçesi olan Silivri’ye kadar mesafe farkı aramaksızın aynı güncel fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Mezar inşaat ruhsatını kimler ve nasıl çıkartır?
Mezar inşaat ruhsatını çıkartmak için ilk olarak mezarın tapusunu (mezar yeri kullanma belgesi) satın almanız gereklidir. Tapuyu cenazeniz defin edildikten 15 gün sonra alabilirsiniz. Tapu işlemini gerçekleştirdikten sonra, mezar tapusu ile mezarı yaptırmak istediğiniz mermerciyi belirlemelisiniz.
Bu mermerci ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından belirlenen sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme ile mezarınızın bağlı olduğu mezarlık müdürlüğüne başvurarak mezar yapımı için inşaat ruhsatınızı çıkarabilirsiniz.
Mezar Alt ve üst yapısı yapılırken bulunmalımıyım?
Söz konusu bu durum siz değerli müşterilerimizin takdirine kalmıştır. Kalite politikamızda da belirttiğimiz gibi, “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış bir firma olarak mezar yapımı, mezar onarımı, mezar peyzajı konuları da karşılıklı güven ilkesine dayanmaktadır.

Mezar yapım işleriniz ile ilgili olarak tüm çalışma aşamalarını ve çalışma sürecini internet sitemiz üzerinde ki iş durumu sorgulama seçeneğinden sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemi, mezar inşaat ruhsatını alan kişinin cep telefonuna gönderilen şifre ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mezarlık alanında çalışmanın başladığı gün, yapılan mezar işinin yapım aşamalarını istek doğrultusunda ruhsatta kayıtlı kişinin cep telefonuna whatsapp üzerinden anlık olarak gönderimini sağlamaktayız.

Zengin Snippet Başlığı:
product image
Yazar Değerlendirmesi
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Marka
Üç Kişilik Sütunlu Mermer Aile Mezar Modellerimiz
Ürün adı
Üç Kişilik Sütunlu Mermer Aile Mezar Modellerimiz
Fiyat
Fiyat Sorunuz
× Whatsapp İle İletişim Kur