Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

Tek Kişilik Desenli Granit Mezar 6.000.TL

Tek Kişilik Desenli Granit Mezar 6.000.TL
Listeyi buraya ekleyiniz.

Desenli Granit Mezar Modeli

Kullanılan Malzeme Hindistan Graniti Ve Marmara Mermer Kullanılmıştır.

Temel Kısımları Mermer

Süpürgelik Kısımları Mermer

Gövde Kısımları Graniti cnc Makina Desen İşleme Yapılmıştır

Küpeşte Kısımları 3 cm Kalınlığında

Mezar Taşı Granit Ve Sütun Direkler İle Desteklenmiştir.

Mezar İnşattı Demir, Kum, Çimento İle Beton Atılmıştır. Beton Kalınlığı Temel Kısmında 20 cm Gövde Kısımları 15 cm dir. İsteğe Bağlı Olarak Aksesuar Mezar Taşına  Resim Eklenebilir, Vazo Kullanılabir.

Ürün Bilgisi

 

Merak Edilenler
Fiyatlarınız Güncel Mi?
ucuzmezaryapimi.com sürekli güncellenen bir yapıya sahip olmakla birlikte, kendini yenileyen dinamik bir yapıya sahiptir.Sabit fiyat politikası ile sektörde öncü olan kuruluşumuz, İstanbul Anadolu yakasının en uç ilçesi olan Tuzla’dan, Avrupa yakasının en uç ilçesi olan Silivri’ye kadar mesafe farkı aramaksızın aynı güncel fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Mezar inşaat ruhsatını kimler ve nasıl çıkartır?
Mezar inşaat ruhsatını çıkartmak için ilk olarak mezarın tapusunu (mezar yeri kullanma belgesi) satın almanız gereklidir. Tapuyu cenazeniz defin edildikten 15 gün sonra alabilirsiniz. Tapu işlemini gerçekleştirdikten sonra, mezar tapusu ile mezarı yaptırmak istediğiniz mermerciyi belirlemelisiniz.
Bu mermerci ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından belirlenen sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme ile mezarınızın bağlı olduğu mezarlık müdürlüğüne başvurarak mezar yapımı için inşaat ruhsatınızı çıkarabilirsiniz.
Mezar Alt ve üst yapısı yapılırken bulunmalımıyım?
Söz konusu bu durum siz değerli müşterilerimizin takdirine kalmıştır. Kalite politikamızda da belirttiğimiz gibi, “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış bir firma olarak mezar yapımı, mezar onarımı, mezar peyzajı konuları da karşılıklı güven ilkesine dayanmaktadır.

Mezar yapım işleriniz ile ilgili olarak tüm çalışma aşamalarını ve çalışma sürecini internet sitemiz üzerinde ki iş durumu sorgulama seçeneğinden sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemi, mezar inşaat ruhsatını alan kişinin cep telefonuna gönderilen şifre ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mezarlık alanında çalışmanın başladığı gün, yapılan mezar işinin yapım aşamalarını istek doğrultusunda ruhsatta kayıtlı kişinin cep telefonuna whatsapp üzerinden anlık olarak gönderimini sağlamaktayız.

× Whatsapp İle İletişim Kur