Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

Tek Kişilik Gövde Granit Mezar 3.500.TL

Tek Kişilik Gövde Granit Mezar 3.500.TL
Ürün Bilgisi

Tek Kişilik Mermer Mezar Modelleri

Tamamı Marmara mermeri Gövde Kısımları Granit

 • 2 cm Kalınlığında Temel,
 • 2 cm Kalınlığında Gövde,
 • 4 cm Kalınlığında Küpeşte,
 • 3 cm Kalınlığında Süpürgelik,
 • 4 cm Kalınlığında Baştaşı,
 • 4 cm Kalınlığında Suluk,

Köşebent Ve Yazı Fiyatlara Dahildir.

Vazo Ücreti Fiyatlara Dahil Değildir.

 • Kullanılan Malzeme 1. sınıf Hindistan Graniti
 • Siyah ( Absolute Black )
 • Yeşil ( Verde Star, Verde Guatalama ) 
 • Kırmızı, Kahverengi ( Nev İmperial, Tan Brown ) 
 • Tüm Mezarlarda Çesan Demir Tel Örgü Kullanmaktayız.
 • İstanbul Büyükşehir Mezarlıklar Müdürlüğünün Belirtmiş Olduğu Ölçüler
 • Mezar Ölçüleri
 • Mezar Eni  1.20
 • Mezar Boyu 2.20
 • Mezar Taşı, Baştaşı Boyu 50 x 60

Kot farkı olan yerlerde eğime bağlı dik Kısım yokuş kısımları bulunan mezarlıklarda ölçülerde değişiklikler olabilir. Bilgilendirme yapıldıktan sonra tecrübeli ustalarımız ile birlikte mezar yerine bakılıp fiyatlandırmada anlaşma yapıldığı taktirde mezarlıklar müdürlüğünden inşaat ruhsatı alınır.

 • İnternet Sayfamızda Görmüş Olduğunuz Mezar Görselleri Tarafımızdan Yapmış Olduğumuz Çalışmalardır. İstenildiği Taktirde Tuzladan Silivri ye Kadar Yapmış Olduğumuz Çalışmaları Referans Olarak Sizlerle Paylaşabiliriz.

Mermer ve mezar yapımı sektöründe siz müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan www.ucuzmezaryapimi.com olarak siz müşterilerine % 100 müşteri memnuniyet garantisi vererek almış olduğu işleri en iyi şekilde teslim etmektedir. Sümer Mezarcılık mezar yapımımezar bakımı ve onarımımermer imalatımezar bakımımezar beyazlatma, avrupa yakası mezar yapımı, avrupa yakası mezar fiyatları, istanbul mezar fiyatları, istanbul mezar yapımı fiyatları, kabir yapımı, kabristan yapımı, kabristan yapım fiyatları, lahit mezar fiyatları, mezar taşı fiyatları, istanbul mezar taşı yapımı, mozaik mezar, mozaik mezar yapımı, mozaik mezar fiyatları, feriköy mezarlığı mezar yapımı, şişli feriköy mezar yapımı fiyatları, ucuz mezar fiyatları, ucuz mezar işleri, feriköy ucuz mezar yapım fiyatları, feriköy ucuz mezar mermer fiyatları, anadolu yakası mezar yapımı, anadolu yakası mezar yapım fiyatları, mezar modelleri, feriköy mezar işleri granit mezar işleri, feriköy mezar işleri, granit mezar yapımı, granit mezar fiyatları gibi alanlarda siz müşterilerine vermiş olduğu hizmet ile ilgili İstanbul mezarlıklar müdürlüğünün TÜM SERTİFİKA ve BELGELER’ E sahiptir.

Merak Edilenler
Fiyatlarınız Güncel Mi?
ucuzmezaryapimi.com sürekli güncellenen bir yapıya sahip olmakla birlikte, kendini yenileyen dinamik bir yapıya sahiptir.Sabit fiyat politikası ile sektörde öncü olan kuruluşumuz, İstanbul Anadolu yakasının en uç ilçesi olan Tuzla’dan, Avrupa yakasının en uç ilçesi olan Silivri’ye kadar mesafe farkı aramaksızın aynı güncel fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Mezar inşaat ruhsatını kimler ve nasıl çıkartır?
Mezar inşaat ruhsatını çıkartmak için ilk olarak mezarın tapusunu (mezar yeri kullanma belgesi) satın almanız gereklidir. Tapuyu cenazeniz defin edildikten 15 gün sonra alabilirsiniz. Tapu işlemini gerçekleştirdikten sonra, mezar tapusu ile mezarı yaptırmak istediğiniz mermerciyi belirlemelisiniz.
Bu mermerci ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından belirlenen sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme ile mezarınızın bağlı olduğu mezarlık müdürlüğüne başvurarak mezar yapımı için inşaat ruhsatınızı çıkarabilirsiniz.
Mezar Alt ve üst yapısı yapılırken bulunmalımıyım?
Söz konusu bu durum siz değerli müşterilerimizin takdirine kalmıştır. Kalite politikamızda da belirttiğimiz gibi, “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış bir firma olarak mezar yapımı, mezar onarımı, mezar peyzajı konuları da karşılıklı güven ilkesine dayanmaktadır.

Mezar yapım işleriniz ile ilgili olarak tüm çalışma aşamalarını ve çalışma sürecini internet sitemiz üzerinde ki iş durumu sorgulama seçeneğinden sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemi, mezar inşaat ruhsatını alan kişinin cep telefonuna gönderilen şifre ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mezarlık alanında çalışmanın başladığı gün, yapılan mezar işinin yapım aşamalarını istek doğrultusunda ruhsatta kayıtlı kişinin cep telefonuna whatsapp üzerinden anlık olarak gönderimini sağlamaktayız.

 

× Whatsapp İle İletişim Kur