Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

Tek Kişilik Kaplan Postu Gövde Granit Mezar 2.500.TL

29.01.2019
744 görüntülenme
Tek Kişilik Kaplan Postu Gövde Granit Mezar 2.500.TL

Tek Kişilik Gövde Granit Kaplan Postu Mezar Modeli

 • 2 cm Kalınlığında Temel,
 • 3 cm Kalınlığında Gövde,
 • 3 cm Kalınlığında Küpeşte,
 • 3 cm Kalınlığında Süpürgelik,
 • 4 cm Kalınlığında Baştaşı,
 • 4 cm Kalınlığında Suluk,
 • Köşebent Ve Yazı Fiyatlara Dahildir.
 • Kullanılan Malzeme Yerli Granit Kaplan Postu 
 • Tüm Mezarlarda Çesan Demir Tel Örgü Kullanmaktayız.
 • İstanbul Büyükşehir Mezarlıklar Müdürlüğünün Belirtmiş Olduğu Ölçüler
 • Mezar Ölçüleri
 • Mezar Eni  1.20
 • Mezar Boyu 2.20
 • Mezar Taşı, Baştaşı Boyu 50 x 60

Kot farkı olan yerlerde eğime bağlı dik Kısım yokuş kısımları bulunan mezarlıklarda ölçülerde değişiklikler olabilir. Bilgilendirme yapıldıktan sonra tecrübeli ustalarımız ile birlikte mezar yerine bakılıp fiyatlandırmada anlaşma yapıldığı taktirde mezarlıklar müdürlüğünden inşaat ruhsatı alınır.

 • İnternet Sayfamızda Görmüş Olduğunuz Mezar Görselleri Tarafımızdan Yapmış Olduğumuz Çalışmalardır. İstenildiği Taktirde Tuzladan Silivri ye Kadar Yapmış Olduğumuz Çalışmaları Referans Olarak Sizlerle Paylaşabiliriz.

GRANİT MEZAR MODELLERİN DE KALİTELİ İŞÇİLİK VE EN UYGUN FİYAT

Firmamız geçmişten gelen tecrübe ile sizlere; mezar yapımı, mezar modelleri, mezar bakımı ve onarımı, mezar fiyatları, kabir yapımı, kabristan yapımı, mezar taşı, mezar baştaşı ve ucuz mezar gibi alanlar da hizmet vermektedir. Bu hizmetleri verdiğimiz sadece bazı mezar yerleri şöyledir; feriköy mezar modelleri, feriköy mezar yapımı, feriköy mezar işleri, feriköy granit mezar, şişli mezarlığı, istanbul mezarlığı, anadolu yakası mezar, avrupa yakası mezar, kilyos mezarlığı, hasdal mezarlığı, ayazağa mezar modelleri, ayazağa mezar yapımı, ayazağa mezar işleri, ayazağa granit mezar, adalar mezarlığı, ermeni mezarlığı, hristiyan mezarlığı, yahudi mezarlığı, aşıyan mezarlığı, zincirlikuyu mezar modelleri, zincirlikuyu mezar yapımı, zincirlikuyu mezar işleri, zincirlikuyu granit mezar, koronavirüs mezar, sultanbeyli osmangazi mezar, yukarı baklacı mezar, çekmeköy mezar, karacaahmet mezar yapım işleri gibi ve bir çok buna benzer mezarlıklar da hizmetimizi uygun/ucuz fiyatlarla her isteğe uygun modellerle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Mezarlarınızı granit malzemeden yaptırmak isterseniz örnek teşkil etmesi bakımından granit mezar modellerimize bakabilirsiniz.

Granit mezarlar, mermer mezarlara göre fiyat bakımından daha yüksektir. Ancak fiyatı belirleyen en önemli etken mezarın büyüklüğüdür. Tam fiyatlandırma için iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yukarıdaki modellerimize bakarak aklınızda bir şablon oluşturup ona göre fiyat alabilirsiniz. Granit mezar modellerin de/çeşitlerin de baştaşı(mezar taşı), suluk/kuşluk, vazo gibi etkenler de fiyatı etkileyen ekstralardır.

İsterseniz mezarı granit yaptırıp başlığını mermer olarak da imal ettirebilirsiniz. Tamamen sizin istediğiniz şekilde değişiklikler yapılabilmektedir. sumermezarcilik.com en uygun fiyatı sunmak ve kaliteli hizmet vermek için siz değerli müşterilerine gereken özeni göstermekten vazgeçmemektedir.

Merak Edilenler
Fiyatlarınız Güncel Mi?
ucuzmezaryapimi.com sürekli güncellenen bir yapıya sahip olmakla birlikte, kendini yenileyen dinamik bir yapıya sahiptir.Sabit fiyat politikası ile sektörde öncü olan kuruluşumuz, İstanbul Anadolu yakasının en uç ilçesi olan Tuzla’dan, Avrupa yakasının en uç ilçesi olan Silivri’ye kadar mesafe farkı aramaksızın aynı güncel fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Mezar inşaat ruhsatını kimler ve nasıl çıkartır?
Mezar inşaat ruhsatını çıkartmak için ilk olarak mezarın tapusunu (mezar yeri kullanma belgesi) satın almanız gereklidir. Tapuyu cenazeniz defin edildikten 15 gün sonra alabilirsiniz. Tapu işlemini gerçekleştirdikten sonra, mezar tapusu ile mezarı yaptırmak istediğiniz mermerciyi belirlemelisiniz.
Bu mermerci ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından belirlenen sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme ile mezarınızın bağlı olduğu mezarlık müdürlüğüne başvurarak mezar yapımı için inşaat ruhsatınızı çıkarabilirsiniz.
Mezar Alt ve üst yapısı yapılırken bulunmalımıyım?
Söz konusu bu durum siz değerli müşterilerimizin takdirine kalmıştır. Kalite politikamızda da belirttiğimiz gibi, “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış bir firma olarak mezar yapımı, mezar onarımı, mezar peyzajı konuları da karşılıklı güven ilkesine dayanmaktadır.

Mezar yapım işleriniz ile ilgili olarak tüm çalışma aşamalarını ve çalışma sürecini internet sitemiz üzerinde ki iş durumu sorgulama seçeneğinden sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemi, mezar inşaat ruhsatını alan kişinin cep telefonuna gönderilen şifre ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mezarlık alanında çalışmanın başladığı gün, yapılan mezar işinin yapım aşamalarını istek doğrultusunda ruhsatta kayıtlı kişinin cep telefonuna whatsapp üzerinden anlık olarak gönderimini sağlamaktayız.

× Whatsapp İle İletişim Kur